szkolenie

Konferencje, warsztaty, szkolenia

W Pięknie celebrujemy również ważne chwile biznesowe. To unikatowe miejsce, gdzie sprawimy, że Twoje spotkanie, konferencja czy prezentacja produktowa nabiorą nowego wymiaru. Jeżeli planujesz zorganizować:

konferencję
szkolenie
warsztaty

..to świetnie trafiłeś! Nasza kamienica jest idealna dla każdego rodzaju wydarzenia biznesowego. Oprócz personalizacji aranżacji wnętrza, oferujemy kompleksową obsługę Twojego wydarzenia.

Inspirujące otoczenie dla biznesu

W Pięknie stawiamy na stworzenie inspirującego otoczenia do realizacji spotkań biznesowych. Nasze personalizowane aranżacje wnętrza tworzą atmosferę sprzyjającą kreatywnym myślom i profesjonalnym dyskusjom. Jesteśmy gotowi dostosować nasze wnętrza do Twoich indywidualnych potrzeb i wizji, aby każde spotkanie było wyjątkowe.

personalizowana aranżacja wnętrza
profesjonalny catering

Kompleksowa obsługa dla twojej wygody

Nasza kompleksowa obsługa to klucz do sukcesu każdego biznesowego wydarzenia. W Pięknie oferujemy catering, który zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta, obsługę kelnerską dbającą o każdy detal oraz niezbędne zaplecze techniczne, aby Twoje prezentacje czy warsztaty przebiegały płynnie i profesjonalnie.

Wymiana myśli i doświadczeń

W Pięknie wierzymy, że najlepsze pomysły rodzą się w atmosferze sprzyjającej otwartej wymianie myśli i doświadczeń. Nasze miejsce stwarza idealne warunki do budowania relacji biznesowych, nawiązywania nowych kontaktów oraz rozwijania kreatywności.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami, a nasz zespół doradców z przyjemnością udzieli Ci kompleksowych informacji.

Szpitalna 8A, Warszawa
info@piekno.com.pl
+48 22 468 00 00
+48 732 960 000
+48 733 494 018

Razem z nami zorganizujesz biznesowe spotkanie na najwyższym poziomie!